Gerçek saç, Çıtçıt Saç, Boncuk Kaynak Saç Facebook Login
Para Birimi TL $

Ödeme Seçenekleri

1) Banka Havalesi / EFT

GerçekSaç.com'dan yapacağınız alışverişlerde banka havalesi ve EFT ile ödeme yapabilirsiniz. Banka havalesi ve EFT ile yaptığınız alışverişlerde ürün siparişleriniz aras kargo ile gönderilmektedir. Siparişlerinizin teslim süresi şehrin uzaklığına, araç nakil durumu, hava durumuna göre değişmektedir. En geç 2 günde teslim olmaktadır. 

2) Kapıda Nakit Ödeme

GerçekSaç.com ile yaptığınız alışverilerde kapıda nakit ödeme ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödemelerde PTT kargo ile çalışmaktayız. Hafta içi verdiğiniz siparişler en geç 3 iş günü içerisinde elinize geçmektedir. Verdiğiniz ürünün niteleği bakımından hafta sonu verilen siparişler haftanın ilk günü kargoya verilmektedir. Kargo size teslim edilirken ödemeniz nakit olarak PTT kargoya yapılmakta ve hesabımıza işlenmektedir.

3) Kredi Kartı ile Ödeme

GerçekSaç.com ile yaptığınız alışverişlerde kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde kargonuz aras kargo ile gönderilmektedir. Kargonuz en geç 2 iş gününde teslim edilmektedir. Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde kayıt altına alınmamaktadır. Mail order ile uzaktan çekim yapılarak kredi kartı güvenliğinizi sağlamaktayız. 2 ile 12 taksit arasında taksit imkanı olup %10 banka komisyonu alınmaktadır. 

2010 © Gerçek Saç
Sayfada görülen ürünler, resimleri ve aksesuarları itibariyle satın aldığınız ürünlerden farklılık gösterebilirler.
Üretici firma, önceden herhangi bir bilgi vermeden tasarımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Sitede bulunan içerik, stil, dizayn ve tüm bilgiler Saç Kaynak Merkezine aittir. Kopyalanamaz, Kaynak Gösterilemez, Alınamaz!
Aksi takdirde 5846 Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu na göre hukuki işlemler başlatılır.
Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle Gerçek Saç herhangi bir sorumluluk kabul etmez.