Gerçek saç, Çıtçıt Saç, Boncuk Kaynak Saç Facebook Login
Para Birimi TL $

Gerçek Saç Nasıl Anlaşılır?

Saç satın almaya gittiğinizde aklınızda bir çok soru vardır. Bu sorulardan en başta geleni saçın gerçek olması ve kalitesidir. Bir saçın gerçek olup olmadığını anlayabilmek, elini saçınıza dokundurup kıyaslamak kadar kolay değildir. Çünkü iyi bir gerçek saç kaliteli olmak zorundadır.

Piyasada bulunan saçlar gerçek olmakla birlikte, ucuza ve daha fazla satabilmek için yan ürün olan sentetik gibi saçlarlarda karşılaşmak mümkündür. Sentetik benzeri saçlarla maşa, fön, açma. boyama gibi işlemlr yapamazsınız ve ömürleri çok kısadır.

Bayanlar bu yüzden hem uzun ömürlü hemde işlem yapabileceği bir saçı tercih etmektedir. Saç almaya gittiğinizde ya alacağınız saç gerçek bir saçtır yada sentetik bir saçtır. Öncelikle hangi tür saç almak istiyorsanız ona karar vermelisiniz.

Saçlar işlem görmüş ve görmemiş yani ham olarak bulundurulan saç olarak 2 ye ayrılır.

İşlem görmüş bir saç uzman ellerden geçmeli aksi halde yıpranmış, kalitesi düşmüş bir saçla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden saç kadar saç alacağınız yerde çok önemlidir.

Saçın gerçek olup olmadığını anlamak için en garantili yöntem bir çakmakla saçın bir tutamını yakmaktır. Yanış şeklinden ve kokusundan saçın gerçek olup olmadığını anında anlayabilirsiniz. Saçın kalitesini ise uçlarında kırıklıklardan sertliğinden ve parlaklığından anlamak çok kolaydır.

Satın almış olduğunuz saç eğer gerçek bir saç ise hiç bir şekilde maşa, fönden zarar görmez. Açma ve boyamayı rahatlıkla yapabilirsiniz.

İyi günlerde kullanmanız dileğiyle...

GercekSac.com

2010 © Gerçek Saç
Sayfada görülen ürünler, resimleri ve aksesuarları itibariyle satın aldığınız ürünlerden farklılık gösterebilirler.
Üretici firma, önceden herhangi bir bilgi vermeden tasarımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Sitede bulunan içerik, stil, dizayn ve tüm bilgiler Saç Kaynak Merkezine aittir. Kopyalanamaz, Kaynak Gösterilemez, Alınamaz!
Aksi takdirde 5846 Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu na göre hukuki işlemler başlatılır.
Bu değişiklikler ve farklılıklar nedeniyle Gerçek Saç herhangi bir sorumluluk kabul etmez.